Про продовження контракту з керівником КП «Водоканал» Тальнівської міської ради

Від  18 червня  2018                                                                               № 116

Про продовження контракту з керівником

КП «Водоканал» Тальнівської міської ради

Керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та п. 5 розділу V Контракту з керівником КП «Водоканал»,  виконком міської ради

в и р і ш и в :

1. Заслухавши звіт керівника КП «Водоканал» - Сімборського Ігоря Миколайовича порекомендувати міському голові продовжити термін дії контракту з керівником підприємства комунальної власності терміном на 6 місяців.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на Макеєнко Л.М.,начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, комунальної власності і містобудування Тальнівської міської ради та начальника організаційно – кадрового відділу Тальнівської міської ради О.А. Островську.

Міський голова                                                                            О.В. Юрченко