Про Програму розвитку туризму та промоції в Тальнівській об’єднаній територіальній громаді  на 2019-2021 роки

24 СЕСІЯ 8 СКЛИКАННЯ

Від  31.07.2018                                                                                        № 24/8-8

Про Програму розвитку

туризму та промоції в

Тальнівській об’єднаній

територіальній громаді

на 2019-2021 роки

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Законів України «Про туризм», «Про курорти», розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2008 року №1088-р «Про схвалення Стратегії розвитку туризму і курортів», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, для забезпечення розвитку туризму та промоції Тальнівської ОТГ, міська рада

в и р і ш и л а :

1. Затвердити Програму розвитку туризму  та промоції в Тальнівській об’єднаній територіальній громаді на 2019-2021 роки (додаток 1).
  2. Відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації, як головному розпоряднику коштів,  під час формування бюджету ОТГ, врахувати потреби в коштах на виконання заходів Програми.
  3. Оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади.
  4. Контроль за виконанням  рішення покласти на начальника відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради Качур А.І. та на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту,молоді,  сім’ї, дітей та соціального захисту населення  (голова комісії Солошенко Т.В).

Міський голова                                                                                   О.В.Юрченко