Про програму «Впровадження системи вуличного відеоспостереження на території Тальнівської об’єднаної територіальної громади на 2018 – 2021 роки»

ТАЛЬНІВСЬКА   МІСЬКА  РАДА

5-те пленарне засідання 23 СЕСІЯ 8 СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

Від 25.06.2018                                                                                                № 23/8-4

Керуючись п.п. 22, п. 1, ст. 26 п. Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши листи начальника Тальнівського відділення поліції Звенигородського ВП ГУНП в Черкаській області І. Д. Голоти від 20.12.2017 року № 9223/58/01-17 щодо впровадження системи вуличного відео спостереження на території Тальнівської об’єднаної територіальної громади, Тальнівська міська рада

в и р і ш и л а:

1. Затвердити програму  «Впровадження системи вуличного відеоспостереження на території Тальнівської об’єднаної територіальної громади на 2018-2021 роки (далі Програма), що додається.

2. Відділу житлово – комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності та містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету забезпечити організацію виконання зазначеної Програми.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Марченка В. М. та відділ житлово – комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності та містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету.

Міський голова                                                                                     О. В. Юрченко