A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська міська об'єднана територіальна громада
Черкаська область, Тальнівський район

Про пропозиції сесії Тальнівської міської ради внести зміни до рішення №16/8-5 від 20.12.2017р

ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

 

Від  22.05.2018                                                                                                   № 93

 

 

Про пропозиції сесії  Тальнівської

міської ради  внести зміни

до рішення  №16/8-5 від 20.12.2017р

 

      Керуючись ст. 28,29  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання т.в.о. начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування та начальника сектору з питань функціонування житлово-комунального господарства та внутрішнього господарства,з метою покращення роботи сектору з питань функціонування житлово-комунального господарства та внутрішнього господарства Тальнівської міської ради, виконком міської ради

в и р і ш и в :

 

1. Взяти  до відома інформацію т.в.о. начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування та начальника сектору з питань функціонування житлово-комунального господарства та внутрішнього господарства.

          2. Пропонувати сесії Тальнівської міської ради питання внесення змін  до рішення  №16/8-5 від 20.12.2017р. внести до порядку денного чергової сесії.

         3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Марченка В. М. та відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету.

 

Міський голова                                                                                 О. В. Юрченко

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора