Про реєстрацію об’єднання співвласників багатоквартирного будинку по вул. Вокзальна, 133

Від  16 лютого 2018                                                                                  № 28

Про реєстрацію об’єднання

співвласників багатоквартирного

будинку по вул. Вокзальна, 133

Керуючись п. а п. 3 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», Порядком державної реєстрації об’єднань співвласників багатоквартирного будинку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 № 1521 «Про реалізацію Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», розглянувши протокол  установчих зборів жителів будинку по вул. Вокзальна, 133 щодо створення та затвердження Статуту об’єднання співвласників багатоквартирного будинку по вул. Вокзальна,133, виконком міської ради

в и р і ш и в :

1. Зареєструвати об’єднання співвласників багатоквартирного будинку по вулиці Вокзальній, 133 та Статут цього об’єднання, затверджений протоколом установчих зборів жителів будинку від 27.06.2017 № 4 по вул. Вокзальна, 133.

2. Запропонувати гр. Тараненко Євдокії Семенівні, уповноваженій установчими зборами об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Будинок 133 по вулиці Вокзальній» звернутися  до державного реєстратора апарату управліннят Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету для проведення державної реєстрації об’єднання співвласників багатоквартирного будинку по вул.Вокзальній, 133.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Марченка В.М. та відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету.

Міський голова                                                                                      О.В. Юрченко