Про реорганізацію виконавчих комітетів Гордашівської, Здобутківської, Соколівоцької сільських рад

ТАЛЬНІВСЬКА   МІСЬКА  РАДА

19 СЕСІЯ 8 СКЛИКАННЯ

Від 06.03.2018                                                                                  № 19/8-11

Про реорганізацію виконавчих

комітетів Гордашівської, Здобутківської,

Соколівоцької сільських рад

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в  Україні», ст. 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», відповідно до Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», на підставі рішення Тальнівської міської ради від 12.01.2017 року № 1/8-1 «Про початок повноважень депутатів Тальнівської міської ради», Тальнівська міська рада

в и р і ш и л а :

1. Розпочати процедуру реорганізації:
  •  юридичної особи – виконавчого комітету Гордашівської сільської ради (ЄДРПОУ 04409097), розташованої за адресою: вулиця Івана Богуна, 131, село ГордашівкаТальнівського району Черкаської області, шляхом приєднання до виконавчого комітету Тальнівської міської ради (ЄДРПОУ 04061607), розташованої за адресою: вулиця Соборна, 30б, місто Тальне Тальнівського району Черкаської області;
  • юридичної особи – виконавчого комітету Здобутківської сільської ради (ЄДРПОУ 14213225), розташованої за адресою: вулиця Дубковецького,  36, селище Здобуток Тальнівського району Черкаської області, шляхом приєднання до виконавчого комітету Тальнівської міської ради (ЄДРПОУ 04061607), розташованої за адресою: вулиця Соборна, 30б, місто Тальне Тальнівського району Черкаської області.
  • юридичної особи – виконавчого комітету Соколівоцької сільської ради (ЄДРПОУ 03368211), розташованої за адресою: вулиця Коцюбинського, 24, село СоколівочкаТальнівського району Черкаської області, шляхом приєднання до виконавчого комітету Тальнівської міської ради (ЄДРПОУ 04061607), розташованої за адресою : вулиця Соборна, 30б, місто Тальне Тальнівського району Черкаської області.

2. Виконавчий комітет Тальнівської міської ради є  правонаступником прав та обов’язків виконавчих комітетів Гордашівської, Здобутківської, Соколівоцької сільських рад з дня набуття повноважень виконавчим комітетом Тальнівської міської ради, обраною Тальнівською міською об’єднаною територіальною громадою.

3. Призначити особою, уповноваженою на вчинення дій, необхідних для державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її реорганізації у виконавчих комітетахсільських рад:

- в.о.старости села Гордашівка – Царенка Петра Павловича;

- в.о.старости сіл Здобуток, Тарасівка – Капця Остапа Івановича;

- в.о.старости сіл Соколівочка, Червоне,Степне-Щербатюка Володимира Володимировича.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Марченка В.М. та на голову постійно діючої комісії Тальнівської міської ради з питань прав людини, законності і правопорядку, депутатської діяльності та етики, регламенту та регуляторної діяльності Неділька О.В.

Міський голова                                     О.В. Юрченко