A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська міська об'єднана територіальна громада
Черкаська область, Тальнівський район

Про розгляд звернення гр. Бірюкова В.Ю. щодо надання соціального житла

ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

Від  12  січня 2018                                                                           №  8

 

Про розгляд звернення гр. Бірюкова  В.Ю.

щодо  надання соціального житла

 

         Розглянувши  заяву громадянина Бірюкова Володимира Юрійовича щодо забезпечення його соціальним житлом, як особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, який з 14.12.2011 року перебуває на позачерговому квартирному обліку, враховуючи те, що в комунальній власності міста як соціальне житло для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, перебуває двокімнатна квартира №14 по вул. Перемоги, 9 (рішення від 20.12.17 №16/8-6  «Про придбання соціального житла за рахунок субвенції з державного бюджету»),   відповідно до Закону України «Про житловий фонд соціального призначення», постанов КМУ  від 23.07.2008 «Деякі питання реалізації Закону України «Про житловий фонд соціального призначення»», від 15.11.2017 №877 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації»,   керуючись п. 2 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   виконком міської ради

в и р і ш и в :

  1. Надати дозвіл на укладення договору найму двокімнатної  квартири №14 по вул. Перемоги, 9  в м. Тальному, загальною площею 39,9 кв.м, житловою площею 23,2 кв.м, з Бірюковим  В. Ю. терміном на 3 роки з дати його підписання.
  2. Видати гр. Бірюкову В.Ю. спеціальний ордер для вселення у соціальне житло,  розташоване за адресою: м. Тальне, вул. Гагаріна, 13, кв. 19.
  3. Плата за найм соціального житла встановлюється згідно Порядку розрахунку плати за соціальне житло, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №155 від 07.02.2007 року (розрахунок додається)
  4. Гр. Бірюкову В.Ю. заключити договори на отримання житлово-комунальних послуг з відповідними підприємствами - надавачами цих послуг.
  5. По закінченню терміну договору найму право користування   квартирою припиняється. При настанні умов передбачених цим пунктом квартиронаймач  зобов’язується впродовж 3 місяців звільнити квартиру №14 по вулиці Перемоги, 9 в місті Тальному  із зняттям з реєстрації за вказаною адресою без надання іншого жилого приміщення.
  6. Взяти до уваги, що укладення договору найму  соціального житла не є підставою зняття Бірюкова В.Ю. з квартирного обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов.

    6. Організацію   виконання  рішення покласти на відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування; контроль – на заступника міського голови.

 

 

 

Міський  голова                                                                               О.В.Юрченко

 

Рішення

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора