Про списання житлового будинку по вул. Святотроїцькій, 94

Описание: GERB

Від  16.03.2018                                                                                                   № 52

Про списання житлового будинку

по вул. Святотроїцькій, 94

Керуючись ст. 7 Житлового кодексу України, пп.9 п. а) ч.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 24 Закону України «Про планування і забудову територій», будівельними нормами ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень», розглянувши заяву гр. Островського В.А. та подані ним матеріали,  виконком міської ради

в и р і ш и в :

1. Дати дозвіл на списання житлового будинку  по вул. Святотроїцькій, 94, який має незадовільний технічний стан та непридатний для проживання, що належить гр. Островському Василю Анатолійовичу на підставі договору купівлі-продажу від 13.04.1999 № 2015.

2.  Демонтаж житлового будинку провести в термін до 01.05.2018 року.

3. Тальнівському відділку комунального підприємства «Черкаське обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації» ліквідувати правовстановлюючі документи на об’єкти згідно п. 1 даного рішення.

4. Контроль за виконанням рішенням покласти на заступника міського голови Марченка В.М. та відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та виконавчого комітету.

Міський голова                                                                                  О.В. Юрченко