Про створення житлового фонду соціального призначення

(СКЛИКАННЯ)

від  12.04.2018                                                                                                                № 21/8-2

Про створення житлового фонду

соціального призначення

Керуючись статтями 5, 9, 11, 20 Закону України «Про житловий фонд соціального призначення», статтею 33 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановою Кабінету Міністрів України від 23.07.2008 № 682 «Деякі питання реалізації Закону України «Про житловий фонд соціального призначення», постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.2008 №219 «Про встановлення тимчасових мінімальних норм забезпечення соціальним житлом», пунктом 30 частини першої статті 26, статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення реалізації державної політики з питань формування і утримання житлового фонду соціального призначення та забезпечення конституційного права соціально незахищених верств населення Тальнівської об’єднаної територіальної громади на отримання житла, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити житловий фонд соціального призначення  в Тальнівській об’єднаній територіальній громаді (додаток 1).

2. Затвердити Порядок взяття громадян на соціальний квартирний облік, їх перебування на такому обліку, зняття з нього та надання соціального житла особам, які потребують соціального захисту (додаток 2).

3. Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її  виконавчого комітету:

3.1. вносити пропозиції щодо включення житлових приміщень до житлового фонду соціального призначення з урахуванням необхідності проведення їх капітального ремонту, реконструкції, переобладнання нежилих будинків у житлові для затвердження рішенням виконавчого комітету міської ради;

3.2. здійснювати контроль за управлінням житловим фондом соціального призначення, організовувати його належне обслуговування.

4. Затвердити Положення про оцінну комісію з визначення вартості майна громадян, які бажають стати на соціальний квартирний облік, перебувають на такому обліку та користуються соціальним житлом та її склад  (додатки 3,4).

5. Затвердити Положення про наглядову раду у сфері розподілу соціального житла та її склад (додатки 5,6).

1. Відповідальність за організацію та виконання даного рішення покласти на відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування, службу надання соціальних послуг апарату управління Тальнівської міської ради та її  виконавчого комітету та фінансове управління Тальнівської міської ради.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Марченка В.М. та постійні комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова комісії Михальченко А.В.), з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення  (голова комісії Солошенко Т. В.) та з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг (голова комісії Накопюк В. І.).

Міський голова                                                                       О. В. Юрченко

Додоток до рішення