Про відмову в продовженні дії договору оренди комунального нерухомого майна ФОП Діхтяренко М.В.

Від  16 лютого 2018                                                                                  № 30

Про відмову в продовженні дії договору

оренди комунального нерухомого майна

ФОП Діхтяренко М.В.

Керуючись ст. 29 та 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», діючи в межах Положення про оренду комунального майна Тальнівської міської ради, затвердженого рішенням сесії міської ради від 31.05.2011 № 9/6-2(2), розглянувши умови договору оренди ФОП Діхтяренко М.В., беручи до уваги факт заборгованості  внесення плати за спожиту електроенергію займаного приміщення, виконком  міської ради

в и р і ш и в:

1. В зв’язку з необхідністю розміщення та створення умов праці для спеціалістів апарату управління Тальнівської міської ради та закінчення  терміну дії договору оренди нерухомого майна частини приміщення другого поверху колишнього райпобуткомбінату, що належить до спільної власності територіальної громади м. Тальне по вул. Соборній, 40, площею 12,0 кв.м фізичній особі-підприємцю Діхтяренко Майї Валентинівні в продовжені дії договору оренди приміщення відмовити.

2. Запропонувати Діхтяренко М.В. звільнити приміщення до 01.03.2018 року та сплатити заборгованість за спожиту електроенергію займаного приміщення

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Марченка В.М. та відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та виконавчого комітету.

Міський голова                                                                                      О.В. Юрченко