Про виготовлення детальних планів

5-те пленарне засідання 23 СЕСІЯ 8 СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25.06.2018                                                                                                № 23/8-7

Про виготовлення детальних планів

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12 Земельного кодексу України, пп.3.4 ст.10, п.8 ст.19, пп.3.4 ст.24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» , враховуючи пропозиції постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва, перспективного розвитку та охорони навколишнього середовища, екології (голова комісії Гижко О.М.), міська рада

в и р і ш и л а :

1. Дати дозвіл Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді в особі Тальнівської міської ради на розроблення детального плану території частини кварталу обмеженої вулицею Веселокутською в м.Тальне Тальнівського району Черкаської області.

2. Замовником розроблення детального плану визначити виконавчий комітет Тальнівської міської ради.

3.  Фінансування робіт з планування території здійснюється за рахунок коштів виконавчого комітету Тальнівської міської ради або інших джерел, не заборонених законом.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва, перспективного розвитку та охорони навколишнього середовища, екології (голова комісії Гижко О.М.) та на начальника відділу земельних ресурсів апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету Г.М.Марченко.

Міський голова                                                                                О.В.Юрченко