Про виготовлення детальних планів

24 СЕСІЯ 8 СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

Від 31.07.2018                                                                                            № 24/8-14

Про виготовлення детальних планів

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12 Земельного кодексу України, пп.3.4 ст.10, п.8 ст.19, пп.3.4 ст.24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», міська рада

в и р і ш и л а :

1. Дати дозвіл Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді в особі Тальнівської міської ради на розроблення детального плану території:

- частини кварталу обмеженого вулицями Чехова та Гончарівська в м. Тальне Тальнівського району Черкаської області;

- частини кварталу обмеженого вулицями Майданецька та Гагаріна в м. Тальне Тальнівського району Черкаської області;

- частини кварталу обмеженого вулицями Графської та Паркової в м. Тальне Тальнівського району Черкаської області;

- земельної ділянки в районі хутора Тарасівка з метою реконструкції мікрогідроелектростанції.

2. Замовником розроблення детального плану визначити виконавчий комітет Тальнівської міської ради;

3.  Фінансування робіт з планування території здійснюється за рахунок коштів виконавчого комітету Тальнівської міської ради або інших джерел, не заборонених законом.

4. Оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Тальнівської міської об’єднаної громади.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету Л.М.Макеєнко та на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва, перспективного розвитку та охорони навколишнього середовища, екології (голова комісії Гижко О.М.)

Міський голова                                                                                 О.В. Юрченко