Про виготовлення детальних планів

19 СЕСІЯ 8 СКЛИКАННЯ

від 06.03.2018                                                                                           № 19/8-13

м. Тальне

Про виготовлення детальних планів

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12 Земельного кодексу України, пп.3.4 ст.10, п.8 ст.19, пп.3.4 ст.24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», міська рада

в и р і ш и л а :

- частини кварталу обмеженої вулицею Скворцова в м.Тальне Тальнівського району Черкаської області;

- частини кварталу обмеженої вулицями Гагаріна, Ватутіна та Чорновола в м.Тальне Тальнівського району Черкаської області;

2. Внести зміни та доповнення в пп.1.2. п.1 рішення сесії міської ради від 31.01.2018 року № 18/8-11 «Про виготовлення детальних планів» та викласти в наступній редакції:

«1. Дати дозвіл Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді в особі Тальнівської міської ради на розроблення детального плану території:

1.2. земельної ділянки площею 1,1331 га, на якій розташований комплекс споруд селянського фермерського господарства «Дружба» з розміщенням на її частині споруд «Автомийки з шинмонтажем», «Матеріального складу» та «Гаражів технологічного транспорту» за адресою: 20401, Черкаська область, Тальнівський район, м.Тальне, вул.Перемоги, 4;»

3. Замовником розроблення детального плану визначити виконавчий комітет Тальнівської міської ради;

4.  Фінансування робіт з планування території здійснюється за рахунок коштів виконавчого комітету Тальнівської міської ради або інших джерел, не заборонених законом.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва, перспективного розвитку та охорони навколишнього середовища, екології (голова комісії Гижко О.М.) та на начальника відділу земельних ресурсів апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету Г.М.Марченко.

Міськийголова                                    О.В.Юрченко