Про виконання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету за 2017 рік

Описание: GERB

Від 16.03.2018                                                                                                        № 40

Про виконання паспортів бюджетних

програм місцевого бюджету за 2017 рік

Керуючись ст. 28 та 80 Бюджетного кодексу України, пп.1 п. а) ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подані звіти про виконання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету за 2017 рік, виконком міської ради

в и р і ш и в:

1. Затвердити звіти про виконання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету за 2017 рік (додаються).

2. Взяти до відому, що звіти про виконання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету за 2017 рік зберігаються в документах фінансово-господарського відділу апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на в.о. керуючого справами виконавчого комітету Белінську А.П. та на начальника-головного бухгалтера  фінансово-господарського відділу апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету Кибаленко Л.І.

Міський голова                                                                                   О.В.Юрченко