Про внесення змін до рішення  від 20.04.2018року №76 «Про  реєстрацію об’єднання співвласників багатоквартирного будинку по вул. Самойлова,17»

Від  13 липня  2018                                                                              № 132

Про внесення змін до рішення

від 20.04.2018року №76

«Про  реєстрацію об’єднання

співвласників багатоквартирного

будинку по вул. Самойлова,17»

Керуючись п. п. а 3 ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку”, відповідно до  Порядку державної реєстрації об’єднань співвласників багатоквартирного будинку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 № 1521 „Про реалізацію Закону України „Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку”, розглянувши звернення від 12.06.2018 №946/01-09 мешканців будинку №17  по вул. Самойлова, виконком міської ради

в и р і ш и в :

1. Внести зміни до рішень виконавчого комітету від 20.04.2018 № 76 «Про  реєстрацію об’єднання співвласників багатоквартирного будинку по вул. Самойлова, 17», виклавши п. 2 рішення  в наступній редакції:

«Запропонувати гр. Потаповій Оксані Олександрівні, уповноваженій установчими зборами об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Самойлова,  17»,  звернутися  до державного реєстратора апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету для проведення державної реєстрації об’єднання співвласників багатоквартирного будинку по вул. Самойлова,17».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Марченка В.М. та відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування.

Міський голова                                                                             О.В.Юрченко