Про внесення змін до рішення міської ради від 03.11.2017 №14/8-9 «Про затвердження Програми соціального захисту населенняТальнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки»

ТАЛЬНІВСЬКА   МІСЬКА  РАДА

19 СЕСІЯ 8 СКЛИКАННЯ

Від 06.03.2018                                                                                                                                №19/8-7

Про внесення змін до рішення міської ради

від 03.11.2017 №14/8-9 «Про затвердження Програми

соціального захисту населенняТальнівської

міської об’єднаної територіальної громади на

2018-2020 роки»

Керуючись п. 22 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою запровадження додаткових гарантій та посилення соціального захисту населення Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади, міська рада

в и р і ш и л а :

1. Внести зміни до рішення міської ради від 03.11.2017 №14/8-9 «Про затвердження Програми соціального захисту населення Тальнівськоїміської об’єднаної територіальної громади на  2018-2020 роки»:

1.1.У розділі І «Паспорт програми»:

а) у пунктах 8 та 9 слова«міський бюджет» замінити словами«обласний бюджет, бюджет об’єднаної територіальної громади»;

б) пункт 9 замінитипунктом 10 тавстановитизагальний обсяг фінансових ресурсів на 2018 ріку сумі6228,1 тис.грн.

1.2. У розділі УІ «Фінансове забезпечення Програми слова «міського бюджету» замінитисловами «бюджету об’єднаної територіальної громади».

1.3. Розділ ІІІ «Забезпечення медичного та соціального обслуговування населення громади» додатку до рішення доповнити рядками:

Термін виконання

Відповідальний виконавець

Джерела фінансування

Джерела та обсяги фінансування,

тис. гривень

Очікувані результати виконання заходу

Всього

у тому числі

3.20

Оплата послуг з лікування методом гемодіалізу на умовах співфінансування з обласним бюджетом

2018-2020

Фінансове управління

Обласний бюджет, бюджет ОТГ

Обласний бюджет -527,938, бюджет ОТГ -

в межах затв. асигнувань

Збільшення тривалості та покращення якості життя  хворих з хронічною нирковою недостатністю

3.21

Виділення коштів на придбання калоприймачів та    тонометра з мовним виводом

2018-2020

Фінансове управління

Бюджет ОТГ

40,0

-//-

Покращення якості життя  інвалідів

1. Додатки до цього рішення є його невід’ємною частиною.
  2. Апарату управління Тальнівської міської ради та їївиконавчого комітету, службі надання соціальних послуг апарату управління Тальнівської міської ради та їївиконавчого комітетузабезпечити виконання положень Програми.
  3. Фінансовому управлінню Тальнівської міської ради здійснювати фінансування Програми в межах затверджених асигнувань на відповідний період.
  4. Контроль за виконанням рішенням покласти на начальника фінансового управління Тальнівської міської ради Ковалишину С.О., постійні комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення(голова комісії  Солошенко Т.В.) та з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку(голова комісії Михальченко А.В.).

Міський голова                               О.В.Юрченко