ТАЛЬНІВСЬКА   МІСЬКА  РАДА

5-те пленарне засідання 23 СЕСІЯ 8 СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

Від 25.06.2018                                                                                             № 23/8-9.2

Про внесення змін до рішення

міської ради від 20.12.2017 № 16/8-25

«Про Комплексну Програму

з благоустрою території та утримання об’єктів

комунальної власності Тальнівської міської

об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки

в новій редакції»

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до п. п. 21 п. 1 ст. 91 Бюджетного кодексу України, Тальнівська  міська рада

в и р і ш и л а:

1. Внести зміни в   «Комплексну Програму з благоустрою території та утримання об’єктів комунальної власності Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки»  затверджену рішенням від 20.12.2017 № 16/8-25, виклавши Додатки  № 1 та № 2  в новій редакції (додаються).

2. Додатки № 1 та № 2 до «Комплексної Програми з благоустрою території та утримання об’єктів комунальної власності Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки»  затвердженої рішенням від 20.12.2017  № 16/8-25 вважати таким, що втратив чинність.

3. Організацію за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету Макеєнко Л. М.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Марченка В. М. та на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг (голова В.І. Накопюк).

Міський голова                                                                                 О.В.Юрченко

Додаток до рішення