5-те пленарне засідання 23 СЕСІЯ 8 СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25.06.2018                                                                                           № 23/8-6

Про внесення змін та доповнень в рішення сесій міської ради від 31.01.2018 року № 18/8-8, від 29.03.2018 року № 20/8-2 «Про перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу у 2018 році, та земельних ділянок, право на оренду яких набувається з аукціону»

Керуючись ст.144 Конституції України, ст.ст.134-139 Земельного Кодексу України, Законом України «Про оренду землі», ст.50 Закону України «Про землеустрій» ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва, перспективного розвитку та охорони навколишнього середовища, екології (голова комісії Гижко О.М.), з метою забезпечення ефективного використання земельного фонду Тальнівської міської територіальної  громади, залучення додаткових коштів у бюджет,  міська рада

в и р і ш и л а :

1. Внести зміни та доповнення в рішення сесій міської ради від 31.01.2018 року № 18/8-8, від 29.03.2018 року № 20/8-2 «Про перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу у 2018 році, та земельних ділянок, право на оренду яких набувається з аукціону», виклавши додаток № 1 та № 2 в новій редакції.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва, перспективного розвитку та охорони навколишнього середовища, екології (голова комісії Гижко О.М.), з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова комісії Михальченко А.В.) та начальника відділу земельних ресурсів апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету Марченко Г.М.

Міський голова                                                                          О.В.Юрченко