Про внесення змін в рішення від 06.03.2018 №19/8-12 «Про внесення змін до відомостей про юридичну особу виборчих комісій Гордашівської, Здобутківської, Соколівоцької сільських рад»

21 СЕСІЯ 8 СКЛИКАННЯ

від 12  квітня 2018                                                                              № 21/8-4

Про внесення змін в рішення

від 06.03.2018 №19/8-12 «Про внесення

змін до відомостей про юридичну особу

виборчих комісій Гордашівської,

Здобутківської, Соколівоцької сільських рад»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в  Україні»,   ст. 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», відповідно до Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», Закону України «Про місцеві вибори», на підставі рішення Тальнівської міської ради від 12.01.2017 року № 1/8-1 «Про початок повноважень депутатів Тальнівської міської ради», Тальнівська міська рада

в и р і ш и л а :

1. Внести зміни в рішення від 06.03.2018 №19/8-12 «Про внесення

змін до відомостей про юридичну особу виборчих комісій Гордашівської, Здобутківської, Соколівоцької сільських рад», виклавши його в наступній редакції:

« 1. Розпочати процедуру внесення змін до відомостей про юридичну особу виборчих комісій в частині зміни відомостей щодо засновника:

- юридичної особи – Гордашівської сільської виборчої комісії Тальнівського району Черкаської області (ЄДРПОУ 34089268);

- юридичної особи – Здобутківської сільської виборчої комісії Тальнівського району Черкаської області (ЄДРПОУ 34089453);

- юридичної особи – Соколівоцької сільської виборчої комісії Тальнівського району Черкаської області (ЄДРПОУ 34089322).

2. Змінити відомості Гордашівської, Здобутківської, Соколівоцької сільських виборчих комісій, в частині засновника, відповідно Гордашівську, Здобутківську, Соколівоцьку сільські ради на Тальнівську міську раду (ЄДРПОУ 36566327).

3. Призначити особою, уповноваженою на вчинення дій, необхідних для державної реєстрації  внесення змін до ЄДР у виборчих комісіях завідувача сектору з юридичних питань апарату управління Тальнівської міської ради Солошенка Михайла Івановича, паспорт НС 065234, виданий Тальнівським РВ УМВС України в Черкаській області 29.12.1995 року, ІПН 2139515654, який проживає за адресою: м.Тальне, вул. Івана Гонти, буд. 21.

4. Начальнику фінансово-господарського відділу апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету Захарчук Н.А.  провести перерахування коштів адміністративного збору за державну реєстрацію змін  в сумі 1590, 00 грн. (530, 00 грн. за одну реєстрацію).

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Марченка В.М. та на голову постійно діючої комісії Тальнівської міської ради з питань прав людини, законності і правопорядку, депутатської діяльності та етики, регламенту та регуляторної діяльності Неділька О.В.».

Міський голова                                                                                 О.В.Юрченко