Про занесення до Книги Пошани міста Тальне

Р І Ш Е Н  Н Я

Від 15 серпня 2018  року                                                                                № 141

Про занесення до Книги Пошани

міста Тальне

Керуючись ст. 40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, згідно  Положення про Книгу Пошани міста Тальне, враховуючи пропозиції комісії по визначенню осіб для занесення до Книги Пошани міста від 26.07.2018 року протокол № 1, з метою увіковічнення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток міста, уславили його, здобувши визнання в праці, науці, мистецтві та іншій суспільно-корисній діяльності, виконком міської ради

в и р і ш и в :

1. Занести до Книги Пошани міста Тальне:

- Володимира Петровича Мовчана, 1951 року народження, доктора економічних наук, доктора філософії, українського будівничого, добродійника, співавтора краєзнавчих видань, лауреата Міжнародної премії імені Володимира Винниченка Українського фонду культури.

2. Зміст рішення довести до населення міста через засоби масової інформації.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на в.о. керуючого справами виконкому А.П. Белінську, голову комісії по визначенню осіб для занесення до Книги Пошани міста Тальне, міського голову О.В. Юрченка.

В. о. міського голови                                                                           А.П. Белінська

до рішення виконкому

від 15.08.2018 № 141

П Р О Т О К О Л  № 1

засідання комісії по визначенню осіб для занесення до Книги Пошани

м. Тальне

від 26 липня 2018 року

Голова комісії – О.В. Юрченко

Секретар – С.В. Гуцал

Присутні  члени комісії: С.Є. Проценко, М.О. Вовк, О.Л. Шатайло, Т.В. Солошенко, М.Т. Гурбич, В.І. Накопюк

Відсутні: І.М. Рогова

1. Про визначення осіб, для занесення до Книги Пошани міста Тальне.

Слухали: С.В. Гуцал, секретаря комісії, яка повідомила, що на адресу міської ради надійшла пропозиція від колективу Тальнівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1- гімназія» щодо представлення до нагородження званням «Почесний громадянин міста Тальне» із занесенням до Книги Пошани міста Онуфрійчука Михайла Яковича, уродженця міста Тального, випускника Тальнівської середньої школи №1 1963 року, президента Української асоціації виробників поліграфічної продукції. Також надійшла клопотання від в.о. директора, старшого наукового співробітника Тальнівського музею історії С.Є. Проценко про занесення до Книги Пошани міста Мовчана Володимира Петровича – українського будівничого, добродійника, співавтора краєзнавчих видань, лауреата Міжнародної премії імені Володимира Винниченка Українського фонду культури, за вагомий особистий внесок у розвиток та збереження культурної спадщини, підтримання культурних програм в житті об’єднаної громади.

Виступили: С.Є. Проценко, Т.В. Солошенко, В.І. Накопюк, які зазначили, що колектив Тальнівського НВК надав неповну характеристику Онуфрійчуку М.Я. В ній немає чітко зазначених здобутків, які б прославляли наше місто.

Обговорюючи кандидатуру Мовчана В.П., всі дійшли спільної думки, що в поданні наданий вичерпний перелік його здобутків та заслуг перед містом, характеристика відповідає Положенню про Книгу Пошани міста.

Т.В. Солошенко запропонував матеріали про представлення до нагородження званням «Почесний громадянин міста Тальне» із занесенням до Книги Пошаниміста Онуфрійчука М.Я. направити на доопрацювання. Доопрацьований матеріал буде повторно розглянутий на засіданні комісії по визначенню осіб для занесення до Книги Пошани м. Тальне.

Голова комісії запропонував провести процедуру таємного голосування

Слухали: Гуцал С.В. про підсумки таємного голосування

За Мовчана Володимировича Петровича:

з 8 бюлетенів наявні - 8. Результати: «за» - 8, «проти» - 0

Згідно Положення про комісію рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосували ¾ членів комісії, присутніх на засіданні.

Секретар комісії запропонувала внести на розгляд виконкому кандидатуру Володимира Петровича Мовчана

Вирішили: розглянувши пропозицію щодо занесення до Книги Пошани міста, керуючись Положенням про Книгу пошани міста, взявши до уваги результати таємного голосування членів комісії:

1. Внести пропозицію виконкому міської ради, занести до Книги Пошани міста  В.П. Мовчана

До 01.08.2018 року

Відповідальна: Гуцал С.В

1. Членам комісії зібрати фотографії та відгуки преси за минулі роки, копії посвідчень державних нагород.

До 01.08.2018 року

Відповідальні : Проценко С.Є та Гурбич М.Т

1. На підставі рішення виконкому міської ради здійснити запис до Книги Пошани міста.

До 15.08.2018 року

Відповідальна: Проценко С.Є

1. Рішення виконкому міської ради щодо занесення до Книги Пошани міста В.П. Мовчана висвітлити на офіційному сайті Тальнівської міської ради та в засобах масової інформації.

До 15.08.2018 року

Відповідальна: Бабій О.Г

Голова комісії                                                                                    О.В. Юрченко

Секретар комісії                                                                                      С.В. Гуцал