A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська міська об'єднана територіальна громада
Черкаська область, Тальнівський район

Про затвердження актів  приймання-передачі житлових будинків по вул. Вокзальна,133 та по вул. Самойлова,17  з балансу комунального підприємства «Наш Дім» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку

ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 24 СЕСІЯ 8 СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

Від  31.07.2018                                                                                       № 24/8-10

 

 

Про затвердження актів

 приймання-передачі житлових будинків

по вул. Вокзальна,133 та по вул. Самойлова,17

 з балансу комунального підприємства «Наш Дім»

на баланс об’єднання співвласників

багатоквартирного будинку

 

           Керуючись п.30 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», Порядком передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, затвердженого Постановою КМУ від 11.10.2002 року № 1521 «Про реалізацію Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», розглянувши акт приймання-передачі житлового будинку № 133 по вул. Вокзальній та будинку № 17 по вул. Самойлова з балансу комунального підприємства «Наш Дім» на баланс новоствореного об’єднання співвласників багатоквартирного будинку по вулиці Вокзальній,133 та об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Самойлова17», врахувавши рішення виконавчого комітету від 20.04.2018 № 73 «Про затвердження постійно діючої комісії по передачі житлових будинків, що перебувають у комунальній власності міста, з балансу КП «Наш Дім» на баланс ОСББ», міська рада

 

                                      в и р і ш и л а :

 

1. Затвердити акт приймання-передачі житлового будинку № 133 по вул. Вокзальній з балансу комунального підприємства «Наш Дім» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку по вулиці  Вокзальній,133 від 21 травня 2018 року (додається).

1.1. Взяти до відома, що голові об’єднання співвласників багатоквартирного будинку Тараненко Євдокії Семенівні переданий технічний паспорт на будинок згідно акту прийняття-передачі від 21 травня 2018 року.

2. Затвердити акт приймання-передачі житлового будинку № 17 по вул. Самойлова з балансу комунального підприємства «Наш Дім» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Самойлова17» від 14 червня 2018 року (додається).

2.1. Взяти до відома, що голові об’єднання співвласників багатоквартирного будинку Потаповій Оксані Олександрівні переданий технічний паспорт на будинок згідно акту прийняття-передачі від 13 червня 2018 року.

3. Вважати датою  передачі житлового будинку № 133 по вул. Вокзальній та будинку № 17 по вул. Самойлова дату підписання відповідного акту приймання-передачі.

4.  Оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету Макеєнко Л.М.

 

 

 

Міський голова                                                                                   О.В.Юрченко

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора