A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська міська об'єднана територіальна громада
Черкаська область, Тальнівський район

Про затвердження інструкції з діловодства в апараті управління Тальнівської міської ради та її виконавчому комітеті

ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

Від 16 лютого 2018                                                                          № 25

 

 

Про затвердження інструкції з діловодства

в апараті управління Тальнівської міської

ради та її виконавчому комітеті

 

Керуючись ч.2 п. 4 ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 № 1242 «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади» та наказу Міністерства юстиції України від 18.06.2015 №1005/5 «Про затвердження Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях», з метою встановлення  загальних правил діловодства в апараті управління Тальнівської міської ради та її виконавчому комітеті, належного здійснення апаратом міської ради, виконкомом  та  виконавчими органами ради покладених на них повноважень, удосконалення процесу прийняття управлінських рішень, упорядкування документування управлінської діяльності, виконком міської ради

 

в и р і ш и в:

 

1. Затвердити Інструкцію з діловодства в апараті управління Тальнівської міської ради та її виконавчому комітеті (далі – Інструкція), що додається.

 

2. Заступнику міського голови, секретарю ради та керуючому справами виконавчого комітету, керівникам структурних підрозділів міської ради:

 

1) Забезпечити вивчення вимог цієї Інструкції посадовими особами органів місцевого самоврядування;

2) Привести систему діловодства у підпорядкованих їм управліннях, відділах та секторах у відповідність до положень Інструкції та неухильно дотримуватись її виконання в управлінській діяльності;

3) Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій комунальної форми власності взяти до виконання та використання в роботі дану Інструкцію.

 

3. Загальному відділу апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету здійснювати контроль щодо підготовки службових документів структурними підрозділами міської ради відповідно до вимог Інструкції.

 

4. Рішення виконкому міської ради від 19.06.2017 № 99 «Про затвердження інструкції з діловодства в апараті управління Тальнівської міської ради та її виконавчому комітеті»  вважати таким, що втратило чинність.

 

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на т.в.о. керуючого справами виконавчого комітету Белінську А.П. та начальника загального відділу апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету Гуцал С.В.

 

 

 

Міський голова                                                                                      О.В. Юрченко

 

Рішення

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора