A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська міська об'єднана територіальна громада
Черкаська область, Тальнівський район

Про затвердження переліку проектів що реалізовуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад

 

ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

24 СЕСІЯ  8 СКЛИКАННЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Від  31.07.2018                                                                                       № 24/8-3

 

 

Про затвердження переліку проектів

що реалізовуватимуться за рахунок

субвенції з державного бюджету

місцевим бюджетам на формування

інфраструктури об’єднаних

територіальних громад

 

     Відповідно ст. 26, 30, 31, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів  України від 16 березня 2016 р. №200 «Деякі питання надання субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад» зі змінами,  ст. 10 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», враховуючи висновок Черкаської обласної державної адміністрації, за погодженням з постійною комісією міської ради з питань планування бюджету та фінансів від 26.07.2018 року, Тальнівська міська рада

в и р і ш и л а:

 

1. Затвердити перелік проектів, що реалізуватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році, в сумі 1180,8 тис. грн.:

-   Придбання транспортних засобів спеціального призначення для комунального підприємства «Наш дім» Тальнівської міської ради (трактор) – 509,84 тис. грн.

-   Запровадження енергозбереження в дошкільному навчальному закладі №1 «Ромашка» (м.Тальне, вул. Майданецька, 15), капітальний ремонт – заміна дерев’яних вікон та дверей на енергозберігаючі вікна та двері – 670,96 тис. грн.

2.  Оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади.

3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою та покладаю на постійну комісію міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова комісії Михальченко А.В.).

 

 

 

Міський голова                                                                          О.В. Юрченко 

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора