Про затвердження плану роботи Тальнівської міської ради на 2018 рік щодо підготовки регуляторних актів

19 СЕСІЯ 8 СКЛИКАННЯ

Від 06.03 2018                                                                                                                      № 19/8-16

Про затвердження плану роботи

Тальнівської міської ради на 2018 рік

щодо підготовки регуляторних актів

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно ст.ст. 7, 38 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», міська рада

в и р і ш и л а:

1. Затвердити план роботи Тальнівської міської ради на 2018 рік щодо підготовки проектів регуляторних актів (додається).
  2. Оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації та на офіційному сайті Тальнівської міської ради в 10-денний термін з дня його прийняття.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на завідувача сектором економічного розвитку та інвестицій Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету Сноз О.А., та на постійні комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова комісії Михальченко А.В.), з питань АПК, земельних відносин, будівництва, перспективного розвитку та охорони навколишнього середовища, екології (голова комісії Гижко О.М.), секретаря міської ради.

Міський голова                                                                      О.В.Юрченко

до рішення міської ради

№ 19/8-16 від 06.03.2018

• ПЛАН

роботи Тальнівської міської ради з підготовки

проектів регуляторних актів на 2017 рік

Назва проекту регуляторного акта

Цілі прийняття

Строк підготовки

Відповідальний за розроблення проектів регуляторних актів

Податкового напрямку

Місцеві податки і збори на 2019 рік.

до 15.07.2018 року

Ковалишина С.О.

Геращинкова Т.В.

Податкового напрямку

Нормативи відрахувань частини чистого прибутку (девідентів) підприємствами комунальної власності Тальнівської міської ради на 2019 рік.

до 15.07.2018 року

Ковалишина С.О.

Геращинкова Т.В.

Податкового напрямку

Порядок надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами в Тальнівській міській ОТГ.

до 01.09.2018 року

Коваль М.С.

Податкового напрямку

Положення про оренду комунального майна Тальнівської міської ОТГ.

Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна, що перебуває у власності Тальнівської міського ОТГ.

до 01.03.2018 року

Коваль М.С.