Про затвердження Положення про запровадження бюджетуванняза участі громадськості (Громадський бюджет) Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади

24 СЕСІЯ 8 СКЛИКАННЯ

Від  31.07.2018                                                                                       № 24/8-11

Про затвердження Положення про запровадження

бюджетуванняза участі громадськості

(Громадський бюджет) Тальнівської

міської об’єднаної територіальної громади

Керуючись ст. 26 та ст. 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  з метою розвитку демократичного суспільства, удосконалення діалогу між владою і громадою, створення та підтримки повноцінного громадського простору, активізації місцевих ініціатив жителів, впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу бюджетних коштів, Тальнівська міська рада

в и р і ш и л а :

1. Затвердити Положення про запровадження бюджетування за участі громадськості (Громадський бюджет) Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади, далі Положення, згідно з додатком.

2. Встановити, що під час формування бюджету міста на 2019 рік та наступні бюджетні періоди щорічно у рамках Громадського бюджету в проекті бюджету у межах відповідних бюджетних програм передбачити кошти для реалізації громадських проектів, відібраних відповідно до Положення.

3. Оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади.

4. Організацію за виконанням  рішення покласти на в.о. керуючого справами виконавчого комітету А.П. Белінську та завідувача сектором економічного розвитку та інвестицій О.А. Сноза.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова комісії – А.В. Михальченко).

Міський голова                                                                                      О.В.Юрченко