Про затвердження Програми розвитку дошкільної освіти на період до 2022 року Тальнівської  міської об’єднаної територіальної громади

24 СЕСІЯ 8 СКЛИКАННЯ

Від  31.07.2018                                                                                       № 24/8-6

Про затвердження Програми розвитку

дошкільної освіти на період до 2022 року

Тальнівської  міської об’єднаної

територіальної громади

Керуючись  пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про дошкільну освіту», обласною Програмою розвитку дошкільної освіти на період до 2022 року, затвердженої рішенням Черкаської обласної ради від 14.12.2011 № 10-1/VI із змінами, внесеними рішенням Черкаської обласної ради від 22.12.2017 №19-15/VІІ , з метою поліпшення якості дошкільної освіти у Тальнівській міській об’єднаній  територіальній громаді та утримання закладів дошкільної освіти на належному рівніТальнівськаміська рада

в и р і ш и л а:

1. Затвердити  Програму  розвитку дошкільної освіти на період до 2022 рокуТальнівської міської об’єднаної територіальної громади  (далі - Програма) (Додаток 1).

2.Фінансування програми здійснювати за рахунок коштів загального (спеціального) фонду міського бюджету та  за рахунок інших джерел фінансування, не заборонених законодавством.

3.Фінансовому управлінню Тальнівської міської ради при формуванні бюджетів на 2018-2022 роки враховувати в межах можливості дохідної частини бюджету Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади потребу у видатках на здійснення заходів з реалізації  Програми.

4. Оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради Коломинську Т.Б. та на постійні комісії міської ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту, молоді, сім’ї та соціального захисту населення (голова комісії Солошенко Т.В.) та з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова комісії Михальченко А.В.).

Міський голова                                                                 О.В. Юрченко