A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська міська об'єднана територіальна громада
Черкаська область, Тальнівський район

Про затвердження протоколів конкурсної комісії про результати проведення конкурсу з відбору виконавця робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах у Тальнівській міській об’єднаній територіальні

 

                            ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА                               


ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

24 СЕСІЯ 8 СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 31.07.2018                                                                                            № 24/8-16

 

Про затвердження протоколів конкурсної комісії про результати проведення конкурсу з відбору виконавця робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах у Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді від 22.06.2018 року

 

 

Керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", відповідно до Земельного кодексу України, рішень Тальнівської міської ради від 31.05.2017 року № 7/8-10 «Про створення конкурсної комісії з відбору виконавця робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, від 31.05.2017 року № 7/8-9  «Про внесення змін та доповнень в рішення міської ради від 30.04.2015 року № 63/6-2(3) «Про затвердження Положення про конкурсну комісію щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах», від 31.05.2017 рок  № 7/8-7 «Про внесення змін та доповнень в рішення міської ради від 30.04.2015 року № 63/6-2(1) «Про затвердження Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах», враховуючи протоколи №№ 3, 4, 5 від 22.06.2018 року засідання конкурсної комісії з відбору виконавців  робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, міська рада

 

в и р і ш и л а :

 

1. Затвердити результати конкурсної комісії з відбору виконавця робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах від 22.06.2018 року (протоколи засідань конкурсної комісії  додаються).

 

2. Визначити переможцем конкурсу з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою – земельних ділянок Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади, що є власністю територіальної громади:

- землі сільськогосподарського призначення, для іншого сільськогосподарського призначення, вид угідь – землі під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами:

- земельна ділянка площею 0,7900 га, місце розташування – вул. Дубковецького, 1 (господарський двір) с. Здобуток, Тальнівського району, Черкаської області.

- товариство з обмеженою відповідальністю «Земельно-кадастрове бюро» м. Тальне.

- землі житлової та громадської забудови, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, вид угідь – землі під соціально-культурними об’єктами:

- земельна ділянка площею 0,0500 га, місце розташування – вул. Олександра Шевцова, 48-в, м. Тальне, Черкаської області.

- товариство з обмеженою відповідальністю «Земельно-кадастрове бюро» м. Тальне.

3. Міському голові Олексію Віталійовичу Юрченку укласти                             з ТОВ «Земельно-кадастрове бюро» м. Тальне, договір на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою.

4. Визначити переможцем конкурсу з відбору виконавців послуг з оцінки земель – земельної ділянки Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади, що є власністю територіальної громади:

- землі житлової та громадської забудови, для будівництва та обслуговування будівель, закладів побутового обслуговування:

- земельна ділянка площею 0,0047 га, місце розташування – вул. Соборна, 10,      м. Тальне, Черкаської області, кадастровий номер: 7124010100:03:002:1253

-  ФОП Бондара Дмитра Миколайовича, м. Звенигородка.

5. Міському голові Олексію Віталійовичу Юрченку укласти                             з ФОП Бондаром Дмитром Миколайовичем м. Звенигородка договір на виконання послуг на проведення земельних торгів.

6. Оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Тальнівської міської об’єднаної громади.

  7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва, перспективного розвитку та охорони навколишнього середовища, екології (голова комісії Гижко О.М.), з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова комісії Михальченко А.В.) та відділ земельних ресурсів апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету.

 

 

 

Міський   голова                                                                                    О.В. Юрченко

 

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора