A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська міська об'єднана територіальна громада
Черкаська область, Тальнівський район

Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт будівлі Тальнівської дитячої музичної школи за адресою: вул. Гагаріна, 10, м. Тальне, Черкаська область»

ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

Від  16 лютого  2018                                                                                № 26

 

 

Про затвердження робочого проекту

«Капітальний ремонт будівлі Тальнівської

дитячої музичної школи за адресою:

вул. Гагаріна, 10, м. Тальне, Черкаська область»

 

Керуючись пп. 9 п. а) ч. 1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши кошторисну частину проектної документації робочого проекту «Капітальний ремонт будівлі Тальнівської дитячої музичної школи за адресою: вул. Гагаріна, 10, м. Тальне, Черкаська область», враховуючи позитивний висновок експертного заключеня філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Черкаській області від 26.01.2018 №24-1388-17, виконком міської ради

 

в и р і ш и в:

 

1. Затвердити робочий проект «Капітальний ремонт будівлі Тальнівської дитячої музичної школи за адресою: вул. Гагаріна, 10, м. Тальне, Черкаська область»,  кошторисною вартістю 3236,796 тис. гривень, у тому числі вартість будівельних робіт 2552,169 тис. гривень, виготовлений Товариством з обмеженою відповідальністю «Черкасимедпроект».

 

2. Взяти до відому, що матеріали зберігаються в документах відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на т.в.о керуючого справами виконавчого комітету Белінську А.П. та начальника відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради Качур А.І.

 

 

 

Міський голова                                                                                  О.В. Юрченко

 

Рішення

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора