Про затвердження робочого проекту заходів щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Гірський Тікич

GERB

ТАЛЬНІВСЬКА   МІСЬКА  РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від      12.01. 2018 року                                                                                                                                    № 7

Про затвердження робочого проекту

заходів щодо відновлення  і підтримання

сприятливого гідрологічного режиму та

санітарного стану річки Гірський Тікич

Керуючись підпунктом 9 пункту «а» частини першої статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши кошторисну частину проектної документації робочого проекту та враховуючи позитивні висновки експертного заключення філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Черкаській області №24-1519-17 від 27.12.2017 року, виконком міської ради

в и р і ш и в :

1. Затвердити робочий проект на заходи щодо відновлення  і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Гірський Тікич (0,8 км, від кам’яної гряди старого млина до Тальнівського навчального-виховного комплексу "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія")"- /капітальний ремонт/ в м. Тальне Черкаської області, кошторисною вартістю   1 492,231 тис. гривень, в тому числі вартість будівельних робіт 1 192,020 тис. гривень,  виготовлений фізичною особою-підприємцем Гнатюком Анатолієм Володимировичем, Черкаська область, Черкаський район, с. Леськи.

2. Матеріали зберігаються в документах відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Марченка В.М. та на відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету.

Міський голова                                                                                  О.В. Юрченко