Про затвердження штатного розпису КП «Гірський Тікич» Тальнівської міської ради

Від  06.04. 2018 року                                № 63

Про затвердження штатного розпису

КП «Гірський Тікич» Тальнівської міської ради

Керуючись ст.29 та ст.40 Закону України  «Про місцеве  самоврядування в Україні», розглянувши звернення комунального підприємства «Гірський  Тікич»Тальнівської міської ради щодо погодження штатного розпису від 14.02.20018 №306,виконком міської ради

вирішив:

1.Погодити штатний розпис КП «Гірський Тікич» Тальнівської міської ради,який вступає в дію з 01.05.2018р. (додаток 1).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Марченка В.М. та відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету.

Міський голова                                                                                 О. В. Юрченко