A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська міська об'єднана територіальна громада
Черкаська область, Тальнівський район

Про затвердження штатного розпису сектору з питань функціонування житлово-комунального та внутрішнього господарства Тальнівської міської ради

ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

Від  16  лютого  2018                                                                               № 24

 

 

Про затвердження штатного розпису

сектору з питань функціонування

житлово-комунального та внутрішнього

господарства Тальнівської міської ради

 

Керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про оплату праці» та «Про Державний бюджет України на 2018 рік», відповідно рішень сесії Тальнівської міської ради від 20.12.2017 №16/8-5 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік» та від 29.08.2017 №11/8-12 «Про затвердження внесення змін у рішення міської ради № 5/8-10 від 21.03.2017 року «Про затвердження штатних розписів на 2017 рік», у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»,  виконком міської ради

 

в и р і ш и в:

 

1. Затвердити штатний розпис сектору з питань функціонування житлово-комунального та внутрішнього господарства Тальнівської міської ради, який вводиться в дію з 01.02.2018 року згідно додатку 1.

 

2. Начальнику фінансового управління Тальнівської міської ради Ковалишиній С.О. профінансувати виплати згідно п.1 даного рішення.

 

3. Начальнику-головному бухгалтеру фінансово-господарського відділу апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету Кибаленко Л.І. здійснювати нарахування заробітної плати згідно п.1 даного рішення.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на т.в.о. керуючого справами виконавчого комітету Тальнівської міської ради Белінську А.П. та начальника-головного бухгалтера фінансово-господарського відділу апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету Кибаленко Л.І.

 

 

Міський голова                                                                                  О.В. Юрченко

 

Рішення

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора