Про затвердження Стратегії розвитку Тальнівської громади на період до 2025 року

24 СЕСІЯ  8 СКЛИКАННЯ

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  31.07.2018                                                                                       № 24/8-9

Про затвердження Стратегії розвитку

Тальнівської громади на період до 2025 року

Керуючись ст. 26 п. 31, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про стимулювання розвитку регіонів», «Про засади державної регіональної політики», постановою Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року №385 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року», Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України від 31.03.2016 року №79 «Про затвердження методики розроблення, проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації регіональних стратегій розвитку та планів заходів з їх реалізації», за погодженням з постійною комісією міської ради з питань планування бюджету та фінансів від 26.07.2018 року,Тальнівська міська рада

в и р і ш и л а:

1. Затвердити Стратегію розвитку Тальнівської громади на період до 2025 року (Додаток №1).

2. Виконавчим органам, відділам, секторам, структурним підрозділам Тальнівської міської ради, підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, громадським організаціям враховувати основні положення Стратегічного плану розвитку при розробці бюджету, плану соціально – економічного розвитку громади та щорічних програм.

3. Постійній комісії з питань бюджету та  фінансів щорічно при формуванні бюджету міської ради, передбачати видатки на фінансування заходів Стратегічного плану розвитку в межах фінансової спроможності.

4. Оприлюднити Стратегію розвитку Тальнівської громади на період до 2025 року на офіційному сайті громади.

5.  Оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади.

5. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою та покладаю на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова комісії – А.В. Михальченко).

Міський  голова                                                                               О.В. Юрченко