Про затвердження тарифів на послуги з прибирання приміщень КП «Гірський Тікич» Тальнівської міської ради

ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУЧЕРКАСЬКОЇ БЛАСТІ

Від  06.04. 2018 року                               № 59

Про затвердження тарифів на послуги

з прибирання приміщень КП «Гірський Тікич»

Тальнівської міської ради

Керуючись п.2  ст. 28 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання керівника КП «Гірський Тікич» від 14.02.2018 р. № 307/01-09, щодо встановлення тарифів,виконком міської ради

в и р і ш и в:

1. Встановити  тарифи на послуги з прибирання приміщеньКП «Гірський Тікич» Тальнівської міської ради,які вступають в дію з 01.05.2018 року(додаток  1).

2. З метою набраннячинностітарифів, встановленихзгідно п. 1 даногорішення, оприлюднитиїх у засобахмасовоїінформації.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Марченка В.М. та відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету.

Міський голова                                                                                 О. В. Юрченко