A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська міська об'єднана територіальна громада
Черкаська область, Тальнівський район

Про затвердження тарифів на утримання місць загального користування по групах будинківКП «Наш Дім» Тальнівськоїміської ради

ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

Від  06.04.2018 року№ 58

 

 

Про затвердження тарифів на утримання

місць загального користування

по групах будинківКП «Наш Дім»

Тальнівськоїміської ради

 

 

Керуючись ст.. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..ст. 7,14,31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постановами Кабінету Міністрів України від 25.12.96 року №1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін(тарифів)», від 15.03.03 р. № 719 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.96 р. № 1548», розглянувши матеріали розробки  прогнозних тарифів на утримання будинків та прибудинкових територій, проведені  спеціалістами міської ради з розрахунком 100% відшкодування їх вартості споживачами, врахувавши калькуляції формування відпускної ціни на зазначені види послуг, обраховані на підставі Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого Постановою КМУ від 12.07.2005 року № 560 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій»,  , виконком міської ради

 

                                               в и р і ш и в:

 

       1. Встановити рівень рентабельності на послуги зутримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаватимуться КП «Наш Дім», на рівні 10%  для всіх груп будинків.

        2. Затвердити тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій  по місту, які надаватимуться КП »Наш Дім», із 100 % відшкодуванням їх вартості  споживачами з  1 травня 2018  року згідно додатку.

3. Коригування тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій  проводити у відповідності до чинного законодавства.

4. Начальнику загального відділу апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету Гуцал С.В.  у 10-ти денний термін оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Тальнівської міської ради та надіслати до УПСЗН.

 

5.      Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Марченка В.М

 

 

Міський голова                                                 О.В. Юрченко

 

Рішення

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора