ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н  Н Я

Від 15 серпня 2018 року                                                                                    № 142

Про звернення Громадської організації

«Тальнівська районна спілка ветеранів

та учасників антитерористичної операції»

щодо виділення службового приміщення

для проведення прийому учасників

антитерористичної операції (зі змінами)

Керуючись ст.30, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  розглянувши звернення голови  Громадської організації «Тальнівська районна спілка ветеранів та учасників антитерористичної

операції» щодо виділення службового приміщення для проведення прийому учасників антитерористичної операції , враховуючи те, що в комунальній власності міста перебуває частина нежитлової будівлі по вул. Соборній, 40, де є станом на сьогоднішній день вільні приміщення, що відповідають поставленим вимогам, виконком міської ради

в и р і ш и в :

1. Виділити Громадської організації «Тальнівська районна спілка ветеранів та учасників антитерористичної операції» частину приміщення 2-го поверху по вул. Соборній, 40 (кімнату  площею 11,8 кв.м) для проведення прийому учасників антитерористичної операції.

2. Відшкодування комунальних послуг здійснювати за рахунок Громадської організації «Тальнівська районна спілка  ветеранів та учасників антитерористичної операції».

3. Організацію за  виконанням рішення покласти на начальника відділу житлово-комунального господарства,благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування Макеєнко Л.М.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на в.о. керуючого справами виконавчого комітету Белінську А.П.

В. о. міського голови                                                                           А.П. Белінська