A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Протидія домашньому насильству

 

Проблема насильства в родині є досить гострою для України, як і для багатьох інших країн світу. Її небезпечність полягає в тому, що прояви насильства і жорстокості в сім’ї не лише руйнують гармонію і злагоду в родині, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом. Ця проблема небезпечна ще й тим, що від неї страждають діти. Страждають не лише від насильства стосовно себе, а й, спостерігаючи за насильством у своїй сім’ї, у майбутньому переносять цей негативний досвід у власне життя.

      Якщо ви зазнали будь-якого з видів насильства або розумієте, що існує загроза його скоєння, пам’ятайте, що найголовніше правило – НЕ МОВЧАТИ!

      Розкажіть друзям, знайомим, сусідам або родичам про такі факти. Попередьте їх про можливу небезпеку та попросіть звернутися до поліції (102) в разі необхідності. Тримайте постійний контакт із довіреною особою, щоб вона знала, чи все у вас гаразд. 

      Якщо у вас немає можливості розповісти про насильство знайомим, то ви завжди можете звернутися на загальноєвропейський номер гарячої лінії  116 123 (короткий номер) з будь-якого телефону. Лінія є безкоштовною, анонімною та конфіденційною. Тут вам порадять, що робити у вашій конкретній ситуації в конкретний момент та якщо насильство відбувається безпосередньо в момент дзвінка, вас одразу перемкнуть на поліцію. 

      Також прийом заяв і повідомлень про вчинення насильства здійснюється  відповідальними працівниками виконавчого комітету Тальнівської міської ради за телефонами:

 

м. Тальне:

Шевцова Лариса Петрівна /начальник служби надання соціальних послуг апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету/ - 067-854-60-28;

 

 

Законодавча база з даного питання:

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора