Тальнівське управління Звенигородської філії Черкаського обласного центру зайнятості інформує

Ярмарок вакансій онлайн!

Робота займає значне місце в житті кожної людини. Починаючи з лютого 2022 року життя кожного українця і українки зазнало невиправних та прикрих змін, не виключенням стала й сфера праці. Тисячі українців втратили роботу з різних причин. Перед багатьма постала необхідність починати свій кар’єрний шлях з нуля, а роботодавці стикаються з нестачею кадрів, необхідністю перепрофілювання чи релокації бізнесу та пошуком нових працівників.

10:04:07 15.08.2023

Як розробити бізнес-план на отримання гранту

Програма реінтеграції ветеранів, IREX in Ukraine та Державна служба зайнятості запрошують взяти участь в онлайн-консультаціях ветеранів, які прагнуть отримати грантову підтримку для відкриття власного бізнесу.

12:52:02 08.08.2023

Чи можна за кордоном підтвердити страховий стаж, набутий в Україні?

Період роботи українців у інших державах зараховується до страхового стажу для визначення розміру допомоги по безробіттю відповідно до чинних міжнародних договорів, які передбачають взаємне визнання страхового стажу.

14:16:16 24.07.2023

Результати  роботи Тальнівського управління та стан ринку праці Тальнівщини за 5 місяців 2023 року

З початку 2023 року послугами Тальнівського управління Звенигородської філії Черкаського обласного центру зайнятості  скористалися 265 громадян, з них отримали статус безробітного 159 осіб, з них 33 громадян  - внутрішноьо переміщені особи, з яких 5 осіб працевлаштовані за сприяння служби зайнятості.

11:23:41 20.06.2023