A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська міська об'єднана територіальна громада
Черкаська область, Тальнівський район

Виконавчий апарат

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Робочий телефон

Апарат управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету

1

Юрченко Олексій Віталійович

міський голова

3-09-04

2

Белінська Альона Петрівна

в.о. керуючого справами виконавчого комітету

3-09-75

3

Щербатюк Володимир Володимирович

в. о. старости с. Соколівочка, с. Червоне, с-ще Степне

9-63-98

4

Царенко Петро Павлович

в.о. старости с. Гордашівка

9-12-24

5

Капець Остап Іванович

в.о. старости с. Здобуток, с-ще Тарасівка

9-96-42

6

Сандул Валентина Володимирівна

державний реєстратор

3-09-76

 

 

 

 

Відділ організаційно-кадрової роботи

                                            апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету

7

Островська Оксана Анатоліївна

начальник відділу

3-11-53

8

Богдан Роксолана Михайлівна

спеціаліст з організаційно-кадрової роботи

3-11-53

9

Шлапаченко Інна Сергіївна

архіваріус

3-11-54

10

Медвідь Леся Георгіївна

архіваріус (с. Гордашівка)

9-12-24

Фінансово-господарський відділ

                                      апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету

11

Захарчук Наталія Андріївна

начальник-головний бухгалтер відділу

3-09-78

12

Карбовська Алла Анатоліївна

головний спеціаліст

3-09-78

Сектор з юридичних питань

                                        апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету

13

 Володін Володимир Геннадійович

 завідувач сектору

3-09-36

 

   

 

Загальний відділ апарату управління Тальнівської міської ради

та її виконавчого комітету

14

Гуцал Світлана Володимирівна

начальник відділу

3-00-27

15

Накопюк Наталія Юріївна

спеціаліст з обліку та контролю за документообігом міської ради

3-06-93

16

Старовойтова Любов Вікторівна

спеціаліст з питань діловодства та контролю

3-06-93

17

Бондар Олена Володимирівна

спеціаліст з питань діловодства та контролю

 (с. Соколівочка)

9-63-98

18

Гресько Катерина Андріївна

спеціаліст з питань діловодства та контролю

( с. Гордашівка)

9-12-24

19

Кушенко Наталія Валеріївна

спеціаліст з питань діловодства та контролю

(с. Здобуток)

9-96-42

20

Хмара Анна Анатоліївна

діловод

3-00-27

21 Корчевна Наталія Борисівна секретар керівника 3-09-05

Відділ земельних ресурсів апарату управління Тальнівської міської ради

та її виконавчого комітету

22

Солошенко Михайло Іванович

начальник відділу

3-09-36

23

Сокирко Анатолій Васильович

спеціаліст І категорії, землевпорядник

3-09-80

24

Гончар

Станіслав Михайлович

спеціаліст І категорії, землевпорядник

(с. Соколівочка)

3-09-79

25

Крижанівська

Оксана Степанівна

спеціаліст І категорії, землевпорядник

(с.Гордашівка)

3-09-80

26

Горошко

Тетяна Василівна

спеціаліст І категорії, землевпорядник

(с. Здобуток)

3-09-79

27

Корчевна

Ліна Валеріївна

діловод

(с. Соколівочка)

9-63-98

Сектор економічного розвитку та інвестицій апарату управління Тальнівської міської ради

та її виконавчого комітету

28

Сноз Олег Андрійович

завідувач сектору

3-15-39

29

Гайшук Юлія Вячеславівна

спеціаліст з питань економічного розвитку та інвестицій

3-15-39

Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету

30

Макеєнко Лариса Миколаївна

начальник відділу

3-15-25

31

Коваль Мирослав Сергійович

спеціаліст І категорії з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і територій

3-15-25

32

Прилипко Віта Вікторівна

спеціаліст з питань  ЖКГ  та комунальної власності

3-15-25

33 Главацька Фатіма Тахірівна спеціаліст з питань благоустрою та охорони навколишнього природнього середовища 3-15-25

Служба надання соціальних послуг апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету

34

Шевцова Лариса Петрівна

начальник

 

35

Ракоца Галина Михайлівна

психолог

 

36

Гаюн Наталія Василівна

фахівець із соціальної роботи

 

Фінансове управління Тальнівської міської ради

37

Шевченко Юлія Вікторівна

начальник управління

3-12-41

Відділ видатків фінансового управління Тальнівської міської ради

38

Дімітрова Лариса Іванівна

головний спеціаліст

3-09-74

39

Швець Людмила Анатоліївна

провідний спеціаліст - головний бухгалтер

3-09-74

40

Прилуцька Лариса Анатоліївна

спеціаліст І категорії

3-09-74

Відділ доходів фінансового управління Тальнівської міської ради

41

Геращенкова Тетяна Валеріанівна

начальник відділу

3-12-41

42

Вінничук Оксана Вікторівна

спеціаліст

3-12-41

43

Миронюк Людмила Павлівна

головний спеціаліст

3-12-41

 

Відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради

44

Михайлова Ганна Дмитрівна

начальник відділу

3-09-79

45

Кучеренко Олена Сергіївна

спеціаліст з питань культури і туризму

3-09-79

46

Бабій Ольга Григорівна

спеціаліст з питань діяльності засобів масової інформації

3-09-79

Відділ освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради

47

Карман Раїса Михайлівна

начальник відділу

3-13-12

48

 Нерубайська Валентина Валеріївна

головний спеціаліст з питань освіти

3-12-11

49

Лозан Любов Миколаївна

провідний спеціаліст з питань освіти

3-12-11

50

Мудра Людмила Миколаївна

спеціаліст з питань молоді та спорту

3-12-11

Сектор з питань функціонування житлово-комунального та внутрішнього господарства Тальнівської міської ради

51

Данилюк Василь Миколайович

 завідувач сектору

 

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора