Віртуальні тури Тальнівщиною

14 вересня 2021 року за підтримки Міністерства цифрової трансформації України проект із цифровізації Черкас Digital Cherkasy, Черкаська ОДА та мерія м. Черкаси спільно з компанією Google Україна презентували результати оцифровки Черкаської області та можливості трансформації громад та регіонів.

У результаті оцифровок був зроблений віртуальний тур містом та областю.

Він доступний за посиланням: https://tourmkr.com/F1YyNetmsE.

Оцифровка локацій відбулася в межах проєкту з цифровізації м. Черкаси та Черкаської області Digital Cherkasy та є складовою цифрової трансформації регіону.

Команда сертифікованих фотографів та  місцевих експертів Google відзняли понад 1000 панорам і декілька десятків турів на Черкащині, а також зробили оцифровку 200 км у форматі StreetView.

Оцифровки відбулися як у природних локаціях, так і серед історичних та етнографічних пам’яток.

Серед оцифрованих об’єктів:

– Мисливський замок – пам’ятка архітектури загальнодержавного значення;

- Державний історико-культурний заповідник "Трипільська культура", с. Легедзине.