A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Цивільний захист

Управління цивільного захисту Черкаської ОДА пропонує увазі пам'ятку для населення "Порядок дій населення у разі оголошення евакуації"

Посібник з реалізації заходів евакуації населення, матеріальних і культурних цінностей в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій і збройних конфліктів

Інститутом державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту розроблено "Посібник з реалізації заходів евакуації населення, матеріальних і культурних цінностей в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій і збройних конфліктів". Практичний досвід проведення заходів з евакуації населення у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, особливо в умовах ведення воєнних дій, показав, що саме евакуація є найбільш ефективним заходом захисту населення. З огляду на набутий досвід під час проведення евакуації із зон виникнення надзвичайних ситуацій та збройних конфліктів розроблено «Посібник з реалізації заходів евакуації населення, матеріальних і культурних цінностей в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій і збройних конфліктів». У виданні розглянуто низку питань, а саме: організація органів з евакуації,планування та проведення евакуації населення у разі виникнення надзвичайних ситуації; управління та організація взаємодії. Надано практичні рекомендації щодопланування евакуації населення, матеріальних і культурних цінностей, особливостейпроведення евакуації у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також варіанти розроблення документів.

16:07:55 22.02.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора