До відома внутрішньо переміщених осіб та жителів громади, які надали тимчасовий прихисток

Щодо отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці

За сприяння Державної служби зайнятості Ви маєте можливість одноразово отримати ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці у випадку, якщо Ви є внутрішньо переміщеною особою та відповідаєте наступним вимогам: не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітний;

10:13:47 22.04.2023

ВЕРИФІКАЦІЯ ДАНИХ ОСІБ НА КОМПЕНСАЦІЮ ВИТРАТ РОЗМІЩЕННЯ ВПО

Товариство Червоного Хреста України за результатами опрацювання отриманої інформації від Міністерства розвитку громад і територій України протягом місяця здійснює виплату компенсації особам, що розмістили ВПО, та інформує відповідні обласні військові адміністрації, Київську міську військову адміністрацію та Мінрегіон про обсяги здійснення такої виплати.

14:02:53 16.01.2023

Працівниками партнерської організації Благодійний фонд «Право на Захист» вкотре буде проводитись збір даних для включення до програми грошової допомоги від УВКБ ООН!

До уваги внутрішньо переміщених осіб, що проживають на території Тальнівської міської територіальної громади!

15:49:35 24.11.2022