Графіки прийому громадян
Дата та місце
проведення особистих виїзних прийомів громадян міським головою, секретарем міської ради, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету міської ради, старостами міської ради у населених пунктах
Тальнівської міської територіальної громади у січні – квітні 2024 року
№ з/п |
П.І.П. посадової особи |
Січень |
Лютий |
Березень |
Квітень |
1 |
Міський голова СІДЬКО Василь Петрович |
03.01. с. Легедзине
17.01. с. Павлівка Перша
|
07.02. с. Гордашівка
21.02. с.Лоташеве
|
06.03. с.Поташ
20.03. с. Криві Коліна с.Чеснопіль с-ще Добрянка |
03.04. с. Романівка
17.04. с.Майданецьке с-ще Новомайданецьке |
2 |
Секретар міської ради БЕЗТАЛАННИЙ Євгеній Юрійович |
10.01. с. Заліське
17.01. с.Криві Коліна
|
14.02. с-ще Здобуток с-ще Тарасівка
21.02. с. Антонівка
|
13.03. с. Корсунка с.Довгеньке
20.03. с-ще Шалаське
|
10.04. с. Онопріївка
17.04. с-ще Левада |
3 |
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради МАРИНЧЕНКО Олександр Васильович |
10.01. -
24.01. с. Соколівочка
|
14.02. с. Кобринова Гребля
28.02. с. Глибочок |
13.03. с. Мошурів
27.03. с. Білашки |
10.04. с. Вишнопіль
24.04. с. Корсунка |
4 |
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради СВІДЕРСЬКИЙ Юрій Володимирович |
10.01. с. Мошурів
17.01. с. Романівка
|
14.02. с. Кобринове
21.02. с. Вишнопіль |
13.03. с. Лісове
20.03. с. Зеленьків |
10.04. с. Павлівка Друга
17.04. с. Поташ
|
5. |
Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету ЩЕРБАТЮК Оксана Миколаївна |
03.01. с. Папужинці
10.01. с. Колодисте
|
07.02. с. Тальянки
14.02. с. Онопріївка |
06.03. с. Веселий Кут
13.03. с. Кобиляки
|
03.04. с. Лащова
10.04. с. Глибочок
|
Додтаток 2
Дата та місце
проведення особистих виїзних прийомів громадян старостами міської ради у населених пунктах
Тальнівської міської територіальної громади у січні – квітні 2024 року
№ з/п |
П.І.П. посадової особи |
Січень
|
Лютий
|
Березень |
Квітень
|
1 |
Староста ГУДЗЕНКО Тетяна Іванівна |
03.01. с.Легедзине
10.01. с-ще Левада |
07.02. с.Тальянки
14.02. с.Білашки
|
06.03. с.Поташ
13.03. с. Мошурів
|
03.04. с.Романівка с-ще Шалаське
10.04. с. Вишнопіль |
2 |
Староста КАПЕРИЗ Михайло Володимирович |
10.01. с.Колодисте
17.01.
с.Павлівка Перша
|
14.02. с-ще Здобуток с-ще Тарасівка
21.02. с. Лоташеве
|
13.03. с.Довгеньке с.Корсунка
20.03. с.Чеснопіль с-ще Добрянка с.Криві Коліна с-ще Нова Павлівка |
10.04. с. Глибочок
17.04. с.Майданецьке с-ще Новомайданецьке |
3 |
Староста КОЗАЧЕНКО Павло Олександрович |
03.01. с. Папужинці
10.01.
с. Заліське |
07.02. с.Гордашівка
14.02.
с.Кобринова Гребля с.Гуляйка с.Кобринове
|
06.03. с.Червоне с-ще Степне с.Соколівочка
13.03.
с.Кобиляки
|
03.04. с.Лащова
10.04.
с. Онопріївка
|
Дата та місце
проведення особистих виїзних прийомів громадян міським головою, секретарем міської ради, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету міської ради, старостами міської ради у населених пунктах
Тальнівської міської територіальної громади у вересні-грудні 2023 року
№ з/п |
П.І.П. посадової особи |
Вересень |
Жовтень |
Листопад |
Грудень |
1 |
Міський голова СІДЬКО Василь Петрович |
06.09. с. Поташ
20.09. с. Лащова |
04.10. с. Криві Коліна
18.10. с. Заліське |
01.11. с. Папужинці
15.11. с.Колодисте
|
06.12. с-ще Здобуток
20.12. с.Лоташеве
|
2 |
Секретар міської ради БЕЗТАЛАННИЙ Євгеній Юрійович |
13.09. с.Тальянки
20.09. с. Онопріївка |
11.10. -
18.10. с. Веселий Кут
|
08.11. с. Піщана
15.11. с. Корсунка |
13.12. с. Павлівка Перша
20.12. с. Соколівочка |
3 |
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради МАРИНЧЕНКО Олександр Васильович |
13.09. -
27.09. с. Павлівка Перша
|
11.10. -
25.10. с. Легедзине
|
08.11. с. Папужинці
22.11. с.Кобринове |
13.12. с. Вишнопіль
27.12. с. Зеленьків
|
4 |
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради СВІДЕРСЬКИЙ Юрій Володимирович |
13.09. с. Майданецьке
20.09. с. Криві Коліна
|
11.10. с.Лоташеве
18.10. с-ще Здобуток
|
08.11. с.Заліське 15.11. с. Лащова |
13.12. с. Веселий Кут
20.12. Шаулиха |
5. |
Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету ЩЕРБАТЮК Оксана Миколаївна |
06.09. -
13.09. с. Соколівочка |
04.10. с. Глибочок
11.10. с. Зеленьків
|
01.11. с. Гордашівка
08.11. с. Червоне
|
06.12. с. Білашки
13.12. с. Романівка |
Дата та місце
проведення особистих виїзних прийомів громадян старостами міської ради у населених пунктах
Тальнівської міської територіальної громади у вересні-грудні 2023 року
№ з/п |
П.І.П. посадової особи |
Вересень
|
Жовтень
|
Листопад |
Грудень
|
1 |
Староста ГУДЗЕНКО Тетяна Іванівна |
06.09. с. Мошурів
13.09. с. Поташ |
04.10. с. Вишнопіль
11.10. с. Романівка |
01.11. с.Тальянки
08.11. с-ще Левада |
06.12. с. Білашки
13.12. с. Легедзине |
2 |
Староста КАПЕРИЗ Михайло Володимирович |
13.09. с.Павлівка Перша
20.09. с.Лоташеве с.Піщана
|
11.10. с.Колодисте с.Глибочок
18.10. с.Довгеньке с.Корсунка
|
08.11. с.Зеленьків с. Майданецьке с-ще Новомайданецьке
15.11. с-ще Здобуток с-ще Тарасівка
|
13.12. с.Чеснопіль с-ще Добрянка
22.12. с.Криві Коліна с-ще Нова Павлівка |
3 |
Староста КОЗАЧЕНКО Павло Олександрович |
06.09. с. Кобринова Гребля с.Антонівка
13.09. с. Лісове |
04.10. с.Шаулиха
11.10. с. Веселий Кут с. Папужинці |
01.11. с.Гордашівка с.Лащова
08.11. с.Червоне с-ще Степне с.Соколівочка |
06.12. с.Онопріївка с.Кобиляки с.Павлівка Друга
13.12. с.Гуляйка с.Кобринове с.Заліське
|
ГРАФІК
особистого прийому громадян головою, першим заступником,
ГРАФІК