Оголошення

Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення Дня Соборності України проводить Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді».

Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» з нагоди відзначення Дня Соборності України (далі – Конкурс) проводиться Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки:

12:40:25 17.10.2023

Центр розвитку фермерства запрошує фермерів Черкаської області на тренінг про залучення грантів

Від формування ідеї до отримання коштів - саме про це консультанти Центру розвитку фермерства “Врожай Перемоги” розкажуть 19 жовтня у Черкасах на безкоштовному тренінгу про залучення грантів на розвиток фермерського бізнесу.

12:00:22 17.10.2023