Тальнівська міська територіальна громада

До уваги внутрішньо переміщених осіб, які мають стутус особи з інвалідністю!

У середу, 14 грудня 2022 року, з 12-00 год. до 15-00 год. за адресою: м. Тальне, вул. Захисників України, 7 (на території двору «швидкої допомоги») відбуватиметься видача гуманітарної допомоги від Товариства Червоного Хреста України для внутрішньо переміщених осіб зі статусом особи з інвалідністю І, ІІ, ІІІ групи, які внаслідок збройної агресії росії прибули та проживають на території Тальнівської міської територіальної громади.

15:31:09 12.12.2022

Працівниками партнерської організації Благодійний фонд «Право на Захист» вкотре буде проводитись збір даних для включення до програми грошової допомоги від УВКБ ООН!

До уваги внутрішньо переміщених осіб, що проживають на території Тальнівської міської територіальної громади!

15:42:19 24.11.2022