Тальнівська міська територіальна громада

Оголошення

Оголошення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вул. Багряної у м. Тальне

Тальнівська міська рада проводить громадське обговорення щодо отримання пропозицій по перейменуванню вулиці Багряної в м. Тальне на вулицю Олександра Поліщука, враховуючи колективне звернення жителів даної вулиці.

10:59:28 01.11.2022

Тальнівський РЕМ ПАТ "Черкасиобленерго" інформує

Тальнівський РЕМ ПАТ "Черкасиобленерго" інформує про планові відключення електроенергії у листопаді 2022 року, у зв'язку із технічним обслуговуванням та розчисткою ліній електропередач.

08:52:51 27.10.2022

ЯК ШУКАТИ ВАКАНСІЇ НА ПОРТАЛІ ВАКАНСІЙ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Міністерство охорони здоров’я запустило Портал вакансій медичних працівників. Він покликаний допомогти кожному медику, який потребує роботи, знайти вакансію, що йому підходить. Ознайомитися з порталом можна за посиланням https://work.moz.gov.ua/.

15:20:05 26.10.2022