A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Новини

Дата: від до Скинути

Україна понад усе!

Початок літа – особливо очікувана пора для нашої дітвори. Канікули, відпочинок, розваги, веселощі! Та наші маленькі тальнівчани уміють це робити не лише безтурботно та весело, а й з користю, розвиваючи свої таланти.

11:12 01.06.2023

Подарунки дітям від першої леді

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей на вихованців будинків сімейного типу, які діють у нашій громаді, чекав несподіваний та приємний сюрприз – подарунки від благодійної організації «ФУНДАЦІЯ ОЛЕНИ ЗЕЛЕНСЬКОЇ».

10:45 01.06.2023

Тримаємо мистецький фронт!

Мистецький перепочинок для душі – це завжди приємно і відрадно у такий непростий сьогоднішній час. Особливо, якщо це дарунок від наших талановитих діток, які готували свої виступи із присвятою Україні та її захисникам.

18:51 26.05.2023

У рамках Тижня громадського здоров'я

Сьогодні, 25 травня, у Центрі надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Тальнівської міської ради (ЦНАП) при отриманні адміністративних послуг усі бажаючі можуть здійснити вимірювання артеріального тиску медичним працівником.

11:37 25.05.2023

Запрошуємо взяти участь у програмі «ВідНОВА:UA»

    Міністерство молоді та спорту України спільно з Державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» та громадською організацією «Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» у рамках проєктів UNDP Ukraine / ПРООН в Україні «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії відповідно, реалізує національну програму залучення молоді до відновлення України «ВідНОВА:UA».

10:57 25.05.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора