Тальнівська міська рада проводить громадське обговорення містобудівної документації

Дата: 18.05.2018 14:19

Назва містобудівної документації – Детальний план території земельної ділянки площею 1,1331 га, на якій розташований комплекс споруд селянського фермерського господарства «Дружба» з розміщенням на її частині споруд «Автомийки з шинмонтажем», «Матеріального складу» та «Гаражів технологічного транспорту» за адресою: 20401, Черкаська область, місто Тальне, вулиця Перемоги, 4. Замовник – Тальнівська міська рада. Виконавець – комунальне проектно-виробниче архітектурно-планувальне підприємство «Облархбюро» Черкаської обласної ради. Підстави розроблення – рішення сесії Тальнівської міської ради від 31.01.2018 року № 18/8-11 та від 06.03.2018 року № 19/8-13 «Про виготовлення детальних планів». Мета розроблення – детальний план території розробляється з метою виконання вимог статті 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», а також для визначення планувальних обмежень використання території згідно державних будівельних та санітарно-гігієнічних норм, встановлення «червоних» ліній і ліній регулювання забудови, параметрів забудови. Уточнення планувальної структури і функціонального призначення території та параметрів забудови частини території в межах населеного пункту за адресою: місто Тальне, вул.Перемоги, 4. Визначення меж проектування на земельній ділянці площею 1,3131 га за цільовим призначенням – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на трьох умовних ділянках: - ділянка № 1, площею 0,0633 га, в межах проектування, під розташування автомийки з шинмонтажем, орієнтовною площею забудови 132,00 м2, орієнтовним будівельним об’ємом 720.00 м3, для власного та технологічного транспорту; - ділянка № 2, площею 0,1061 га, в межах проектування, під розташування матеріального складу, орієнтовною площею забудови 520,00 м2, орієнтовним будівельним об’ємом 2480,00 м3; - ділянка № 3, площею 0,0976 га, в межах проектування, під розташування гаража для технологічного транспорту, орієнтовною площею забудови 400,00 м2, орієнтовним будівельним об’ємом 2560,00 м3. Місце ознайомлення – з основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалам и та додатковою інформацією можна ознайомитись в приміщенні міської ради каб.215 за адресою: м.Тальне, вул.Соборна, 30-б, в робочі дні з 9.00 до 16.00 год. Особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій – Г.Марченко. Подання пропозицій (зауваженнь): – керуючись п.7 ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постановою КМУ від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», пропозиції (зауваження) подаються: повнолітніми дієздатними фізичними особами, які проживають на території громади; юридичними особами, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території міста; власниками та користувачами земельних ділянок, розташованих на території міста та суміжних з нею територіях; представники самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на територію міста; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад до Тальнівської міської ради і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил відповідно до ч.6 ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Строк подання пропозицій (зауваженнь): робочі дні з 9.00 до 16.00 год. до 31.05.2018 року (включно). Проведення громадських слухань – 01.06.2018 року, о 10.00 год., в залі засідань міської ради каб.215-а, м.Тальне, вул.Соборна, 30-б.