Про внесення змін до розпорядження від 14.03.2018 року № 33-Р «Про проведення громадських слухань з обговорення проекту детального плану території»

Дата: 10.09.2018 16:48

ТАЛЬНІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Від  19.03.2018 року № 36-Р

Про внесення змін до розпорядження

від 14.03.2018 року № 33-Р «Про проведення

громадських слухань з обговорення

проекту детального плану території»

Відповідно до ст.13 п.20, ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови КМУ від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», НаказуМінрегіонбудуУкраїни від 16.11.2011 року N 290 «Про затвердження Порядкурозроблення містобудівної документації:

1. Внести зміни до п.2, п.3 розпорядження від 14.03.2018 року № 33-Р «Про проведення громадських слухань з обговорення проекту детального плану території» та викласти в наступній редакції:

2. Датою проведення громадських слухань визначити 05.04.2018 року о 10:00 годинів залі засідань міської ради каб.215-а, м.Тальне, вул.Соборна, 30-б.

3. Розмістити оголошення про проведення громадських слухань на офіційному сайті міської ради, що за адресою: http://misto.talnern.gov.ua/ (додаток 1).»

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова О.В.Юрченко

до розпорядженняміського голови

19.03.2018 року № 36-Р

Тальнівська міська рада проводить

громадське обговорення містобудівної документації

Назва містобудівної документації – Детальний план території земельної ділянки площею 0,3341 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (будівництво магазину змішаної групи товарів з складами, квартирою, санітарно-побутовими приміщеннями для спортсменів) за адресою: Черкаська область, місто Тальне, вул.Симоненка, 2-а.

Замовник – Тальнівська міська рада.

Виконавець – комунальне проектно-виробниче архітектурно-планувальне підприємство «Облархбюро» Черкаської обласної ради.

Підстави розроблення – рішення сесії Тальнівської міської ради від 31.01.2018 року № 18/8-11 «Про виготовлення детальних планів».

Мета розроблення – розподіл земельної ділянки на дві ділянки: № 1 та № 2. Зміна цільового призначення земельної ділянки із земель, які використовуються для відпочинку та інші відкриті землі, а саме землі набережних, площ на дві земельні ділянки з функціональним використанням: № 1 – забудовані землі, які використовуються в комерційних цілях, площа – 0,0745 га; № 2 – для будівництва і обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту, площа – 0,2596 га.

Місце ознайомлення – з основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в приміщенні міської ради каб.215 за адресою: м.Тальне, вул.Соборна, 30-б, в робочі дні з 9.00 до 16.00 год, або на офіційному сайті міської ради, що за адресою: http://misto.talnern.gov.ua/

Особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій – Г.Марченко.

Подання пропозицій(зауваженнь): – керуючись п.7 ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постановою КМУ від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», пропозиції (зауваження) подаються: повнолітніми дієздатними фізичними особами, які проживають на території громади; юридичними особами, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території міста; власниками та користувачами земельних ділянок, розташованих на території міста та суміжних з нею територіях; представники самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на територію міста; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад до Тальнівської міської ради і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правилвідповідно до ч.6 ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Строк подання пропозицій(зауваженнь): робочі дні з 9.00 до 16.00 год. до 04.04.2018 року (включно).

Проведення громадських слухань – 05.04.2018 року, о 10.00 год., в залі засідань міської ради каб.215-а, м.Тальне, вул.Соборна, 30-б.

Виконуюча обов’язки керуючої

справами виконавчого комітету

Тальнівської міської ради                                                                                          Белінська А.П.