Про скликання позачергової двадцять шостої сесії Тальнівської міської ради VІІІ скликання

Дата: 10.09.2018 16:53

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Черкаської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 10 вересня 2018 року № 113-Р

Відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 8 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

І. Скликати двадцять шосту сесію міської ради VІІІ скликання 12вересня 2018 року о 10.00 год. в великому демонстраційному залі Тальнівського міського центру культури та дозвілля.

ІІ. Винести на розгляд сесії Тальнівської міської ради VІІІ скликання наступний порядок денний:

1. Про затвердження кандидатури Вдовиченко Інни Володимирівни на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Тальнівської міської ради.

ІІІ. Запросити на сесію депутатів міської ради, голів районної ради та райдержадміністрації, представників громадських організацій та населення громади.

ІV. Довести до відома депутатів і населення громади про скликання чергової сесії через засоби масової інформації, шляхом публікування оголошення в газеті «Колос» та на сайті Тальнівської міської ради.

Міський голова                                                                                       О.В. Юрченко