Привітання до Дня юриста

Дата: 09.11.2018 09:54

Шановні юристи!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем юриста! День юриста – це свято тих, хто кожного дня своїм словом і ділом утверджує недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів, відстоює честь і гідність держави та народу. Усією своєю діяльністю ви виховуєте громадян у дусі підвищення правової свідомості та високої правової культури, цінностями якої будуть користуватися нинішні і майбутні покоління. Впевнений, що юристи України й надалі служитимуть українській державі та народу, примножуватимуть хороші традиції своєї професії, щодень допомагати людям. Захищати права людини – це складна робота, яка в першу чергу потребує самовідданості, любові до своєї професії, народу та країни.

У цей день прийміть слова вдячності за ваш вклад у розбудову європейської країни. Бажаю вам міцного здоров’я, життєвих гараздів, благополуччя та нових професійних перемог! Нехай Господь наділить вас своїми ласками і щедротами! Бажаю вам міцного здоров`я, добробуту, мирного неба, вагомих професійних здобутків. Нехай і надалі ваша ініціатива слугує справі забезпечення верховенства Права і Закону у всіх сферах суспільного життя нашої громади і рідної України, а відчуття власної гідності супроводжують вас на професійному шляху.

З повагою,

міський голова Олексій Юрченко